המטבח האיטלקי הינו מהפופולאריים ביותר בעולם, וכמובן, גם בישראל. מסעדות איטלקיות רבות פרוסות בכל רחבי הארץ, ומטבע הדברים, רבות מהן גם בתל אביב. לאוכל האיטלקי יש יתרונות רבים. הוא טעים מאוד, מגוון, עשיר במנות סטנדארטיות או מיוחדות יותר, מבוסס על מרכיבים וחומרי גלם שכולם אוהבים ועוד.
ניתן לאכול אותו במסעדות מהודרות, עממיות ואף לקחת אותו כטייק אווי. מחירי המנות אינו גבוה, ובגלל כל הסיבות הללו, ואחרות נוספות, מסעדות איטלקיות מאוד מבוקשות על ישראלים, זרים ותיירים גם יחד. 

באתר EVEROOM ניתן למצוא רשימת מסעדות איטלקיות מעולות בכל רחבי הארץ. רבות מהן מתאימות לאירועים מסוגים שונים. במספר מהן יש אף חדרי אירוח לאח"מים.
כל חדר כזה הינו אינטימי ומספק פרטיות רבה לאורחים. יחד עם זאת, גם במסעדות בעלות שטח נרחב ניתן לייחד חלל מבודד, יחסית, אשר יספק את האינטימיות הנדרשת.
לפני שמזמינים כדאי לבדוק שיש בה מערכת מולטי מדיה רצינית אשר יכולה לאפשר הקרנת סרטונים, קליפים, מצגות, השמעת מוסיקת רקע, נשיאת ברכות וכדומה.

בחירה במסעדה בסגנון הזה נחשבת לבחירה מוצלחת בגלל איכות המזון והטעמים המגוונים שיש בה.
לכל מסעדה איטלקית יש תפריט מגוון המבוסס על מנות ראשונות, עיקריות וקינוח. למפיק ובעל האירוע ניתנת האפשרות לבחור מספר מנות בכל קטגוריה על מנת לאפשר לאורחים הנאה מרבית מהאוכל על פי טעמם.
משקאות חריפים, וכן, שתייה קרה וחמה יוגשו ללא כל הגבלה. ארוחה כזאת עשויה להתארך למספר שעות מהנות מאוד, ולרוב, תהיה אחד האלמנטים המרכזיים באירוע.

הניהול ייעשה על ידי מנהל אירועים או בעל המסעדה עצמו. צוות מלצרים ועובדים ישרת את המוזמנים וידאג להגשה שוטפת, לפינוי, לניקוי ביניים, ובעצם, לכל בקשה של האורחים.
המארח עצמו יתרכז במתן תשומת לב למוזמניו היקרים וייהנה בעצמו מבלי להיות מוטרד מכל מיני מטלות שונות להן יש לדאוג.
מומלץ לבחור מסעדה מתוך אתר EVEROOM שהינו ידידותי ונוח למשתמש. ניתן לקבל בו מידע על מסעדות איטלקיות רבות. הבחירה נעשית בעיקר על פי מיקום, תפריט, אופי האירוע, כמות המוזמנים ועוד. אירוע מוצלח ייזכר היטב לזמן רב.