מה שהופך חדרי קריוקי לאירועים לכל כך מבוקשים בארץ, היא העבודה שניתן בעצם לרקוד על מספר חתונות בערב אחד. ענף הבילוי בארץ הוא ענף חזק מאד, וההיצע עצום. ישראל מצטיינת בתרבות בילוי ופנאי, מתיאטראות ובתי קולנוע ברמה בינלאומית ועד לתרבות בארים, מסעדות ומועדונים שמציבים איכויות בילוי ואיכויות קולינאריות מהגבוהות בעולם. מרוב ההיצע הגדול, לעיתים אנחנו לא יודעים כבר מה בא לנו, בילוי שכולל פעילות, יציאה לערב המוני עם קהל, ערב אינטימי יותר. כאן בדיוק, נכנסים חדרי הקריוקי.

קריוקי לאירועים

חדרי קריוקי מצליחים לשלב בתוכם יתרונות רבים ולפצות על מגרעות בהן נתקלים בסוגי בילוי אחרים. היכולת של אירועים בקריוקי לשלב גם את התחושה של יציאת בילוי המונית, אבל גם להבטיח ערב אינטימי רק עם אנשים מוכרים ואהובים, היא שהופכת אותו לכל כך מדויק. מצד אחד ישנה ההרגשה הלילית של בר או מסיבה, מצד שנייה נשמרת איכות שתואמת אירועי VIP. כולם מכירים את כולם, מחליפים בין מקומות ישיבה ואנשים שונים, אוכלים ושותים, רוקדים. אל אלה כמובן, מצטרפת פעילות השירה שמספקת עניין לערב ארוך.

חדרי קריוקי באתר EVEROOM

כשם שמדינת ישראל מציעה אלפי בארים ברחבי הארץ, כך גם ניתן למצוא אלפי חדרים של קריוקי ברמות שונות. אתר EVEROOM מאגד כמות עצומה של חדרים, הפרושים באופן נגיש ואותם ניתן לסנן על פי מספר קריטריונים, להבטחת ערב מדויק.