רוסיה היא מדינה צמודה לאירופה בעלת השטח הגדול ביותר בעולם. בין היתר המילה "רוסיה" מעלה בדעתנו דברים כמו וודקה, פוטין ואנשים גבוהים עם שיער ועיניים בהירות. למרות כל הנאמר עד כה לרוסיה יש רקע קולינרי, ומטבח משלה, שמאוד יפתיע אתכם בטעמים ובגיוון שלו. במסעדות אלו בדרך כלל נהוג לחגוג אירועים פרטיים משפחתיים כמו יום נישואים, יום הולדת או סתם לקחת את בן/בת הזוג לדייט מפנק. כמובן שאם אתם דתיים או שומרי מסורת אז תהיה לכם דאגה קלה, ואנו נסכם אותה בשאלה: "האם מדובר באוכל כשר?" אתם תופתעו לדעת שכיום בארצנו ישנן מסעדות רוסיות רבות עם תעודת כשרות מרבנות ישראל, או כמינימום רבנות מקומית מטעמם. חברים יקרים בעידן הישראלי המודרני כל מסעדה שמעוניינת לשגשג ולהצליח תהיה מסעדה כשרה, מכיוון שהם יודעים שזהו חלק חשוב בתרבות והזהות היהודית שלנו, וגם אם יש סיכוי קלוש שהיא אינה כשרה, ובסופו של היום הם מפסידים לקוחות אם זה המצב, כל זאת ועוד תוכלו לברר דרך האינטרנט ולהרגיש בטוחים עם הבחירה שלכם.

 

 

האוכל הרוסי בעל טעם ייחודי משלו, ושונה מזה של הישראלי הממוצע אשר גדל בארצנו כל חייו, ויכול להיות מעט מאיים למי שלא מודע ורגיל אליו אך תשמחו לדעת שמדובר בפרות ים, דגים, בשרים וגריל שכל אחד ואחת מכם יכולים ליהנות מהם. בתפריט הרוסי תקבלו מנות עשירות, מספקות, מעוררות תיאבון ומשביעות, וזו הסיבה שמהגרים רבים אשר הגיעו ממוסקבה, אוקראינה ואזורים אחרים ברוסיה עדיין בוחרים לאכול את האוכל שלהם למרות כל האפשרויות החדשות שבפניהם. רוסיה היא מקום קר ולמרות שהקנדים טוענים שיש להם את החורף הקשוח, והארוך, בעולם תופתעו לגלות שלרוסים יש את אותה הטענה, ולכן האוכל הרוסי הוא אוכל שצריך לתת לך לא רק הרפתקה של טעמים אלא גם הרבה אנרגיה. 

לסיכום, בין אם אתם פשוט סקרנים ואף פעם לא ניסיתם או רוסים בעצמכם, הגיע הרגע לקחת את המשפחה והחברים ולהגיע למסעדה רוסית! בחלק מן המסעדות תוכלו גם למצוא חלל או חדר פרטי במסעדה לחגיגת יום הולדת או אירוע חגיגי אחר.

EVEROOM הוא אתר מזמין, אטרקטיבי, ייחודי ומקצועי בו תקבלו מענה לכל צורכי האירועים והחגיגות שלכם. בEVEROOM יש באפשרותכם להשכיר חדרים פרטיים לקיום אירועים עסקיים או משפחתיים ממגוון של מקומות פנאי ובילוי ואפילו להזמין שף מקצועי שיגיע אליכם עד הבית.