תל אביב היא העיר הגדולה בגוש דן וידועה מאוד במוקדי הבילוי הרבים שבה. אנשים אשר מבקשים לערוך אירועים קטנים בתל אביב יכולים למצוא שפע של אתרים המתאימים לכך. החל ממסעדות לאירועים קטנים בתל אביב, דרך בתי מלון, וכלה באולמות צנועי ממדים אשר יכולים לארח קהל מצומצם של עד כ100 איש.
כל המקומות הללו מותאמים לאירוח מושקע ונעים. ברשותם תשתית הכוללת ציוד ואבזור וצוות מנהלים ועובדים מקצועי ומסור. הבחירה במקום המתאים נעשית על ידי בעל האירוע על פי שיקולים שונים ובהם: אופי המקום, צרכיו, טעמו האישי, רצונותיו, וכמובן, יכולתו הכספית. 

 

 

האולמות מרווחים וניתן לשבת בהם סביב שולחנות בניחותא. יחד עם זאת, האינטימיות תישמר היטב. אולם מעוצב בצורה נאה ימשוך את העין ויצור אווירה נעימה. הוא מצויד במערכות מולטי מדיה להשמעת מוזיקה, להצגת קליפים ומצגות, לנשיאת ברכות וכדומה. הוא, כמובן, ממוזג ויש בו מערכות תאורה מתוחכמות הכוללות תאורת היצף, ספוטים. תאורת רקע וכדומה.
באולם יש רחבה לקבלת פנים, לריקודים – אם הם בתכנית, ועוד.

חשיבות מיוחדת בכל אירוע הינה לתפריט. כשרוצים לערוך אירוע קטן במרכז או בכל מקום אחר בארץ חייבים לשים דגש על האוכל באירוע – הרי זהו החלק העיקרי באירוח בנוסף לאווירה ולעיצוב כמובן. בכל אולם כזה יש מטבח מאובזר אשר יש בו את כל מה שנדרש להכנת האוכל ולהגשתו. התפריט נקבע על ידי השף ובעל האירוע גם יחד. יהיו בו את כל המנות הנדרשות: מנות פתיחה, ראשונות, עיקריות קינוח וכדומה לבחירת הלקוח.
השף, כמובן, יציע את המנות המיוחדות אשר הוא מתמחה בהכנתן ואשר ישדרגו את הצד הקולינרי של האירוע. שתייה מכל הסוגים כולל חריפה תוגש ללא הגבלה.

 

 

ניהול האירוע יהיה על פי סדר מוסכם ועליו יופקד מנהל אשר לרשותו יהיו צוות מלצרים ועובדים. סידור השולחנות ייעשה בהתאם לבקשת מפיקי האירוע. הוא ידאג שכל השירותים יינתנו כהלכה. בעת קבלת הפנים יוגשו מנות פתיחה לאחר מכן המנות העיקריות ובהמשך יתר המנות הנדרשות.
אתר המקיים אירועים קטנים בתל אביב יתכונן מראש לקראת כל אחד, בין עם זה, אירוע פרטי של חינה, אירוסין, חתונת צנועת משתתפים וכדומה. או לאירועים עסקיים של יובל לחברה, עשור עסק, השקת מוצר, תצוגת אופנה וכל אירוע חגיגי אחר.