אירוע ל- 50 איש במסעדה הפך בשנים האחרונות לסוג האירוע הכי מבוקש ופופולרי, כך גם אירועים קטנים עד 30 איש.
אנשים כיום לא רוצים לארגן אירוע המוני, כזה שמגיעים אליו גם מוזמנים שהם לא מכירים אותם לעומק ולכן ההשתתפות שלהם בשמחה פחות מתקבלת באהדה.
מי שמחפש חדר פרטי במסעדה לאירוע קטן שכזה, יוכל למצוא בפורטל זה מגוון אפשרויות, כמו:
אירוע בחדר פרטי בבאבא יאגה, מיוחד לאירועים קטנים, במסעדת באבא יאגה התל אביבית, ניתן לעשות אירוע קטן ולסגור את החדר ל 30-40 איש.


כמו כן גם ביסטרו 56, המתמחה בבשרים מובחרים לצד יינות בוטיק, ביסטרו 56 מסעדת שף בהשראת המטבח הצרפתי,
ניתן להנות מאירוע בהרצליה פיתוח,
עם נוף ייחודי למרינה ואווירה חגיגית. 

לפני שסוגרים אירוע באחד מהמקומות או המסעדות המומלצות לאירועים, חשוב לעשות בדיקה מקיפה אודות השירותים המוצעים במקום, רמת האוכל, העיצוב והאם בכלל קיים אבזור מתאים לסוג האירוע שלכם. מאוד מומלץ להגיע לביקור במקום בזמן אירוע שמתקיים על מנת לראות כיצד המקום פועל באירוע בזמן אמת.אנשים רוצים סביבם את החברים הכי קרובים שלהם, את בני המשפחה שהם הכי אוהבים ואת מי שהנוכחות שלו מהותית בעיניהם.
בחירת המוזמנים הופכת לקפדנית במיוחד וכך גם המקום שיהיה הכי מתאים לקיום האירוע המצומצם הזה. במיוחד בתקופה זו שישנה הגבלת התקהלות והאירועים המשפחתיים לא נראים כמו שהיו, כיום האירועים הרבה יותר מצומצים ואישיים ורבים בוחרים לחגוג את שמחתם במסעדות לאירועים קטנים – יש הרואים בכך חיסרון לא קטן אך מנגד דבר זה מאחד את המשפחה ויוצר אווירה אינטימית וכיפית יותר לאירוע המיוחל.
גם האירוע שלכם יכול להיות נפלא ובלתי נשכח כשלצדכם רק האנשים שחשוב לכם שיגיעו!
מסעדה נוספת בסגנון היא
מדזו, מסעדת בשרים איטלקית לאירועים הממוקמת במרינה בהרצליה, מתמחה בתחום האירועים על הים באווירה חגיגית ויוקרתית.


בעזרת פורטל האירועים מתקדם והחדשני EVEROOM תוכלו למצוא את המקומות לאירועים בתל אביב ובכל רחבי הארץ לארגון אירועים קטנים ואינטימיים וכך להתאים לעצמכם אישית כל אלמנט שקשור בהפקת האירוע – העיצוב, התפריט, הקונספט ובחירת האזור שיהיה סגור רק עבורכם!
אירוע פרטי קטן ומושלם בהתאמה אישית נמצא ממש במרחק כמה הקלקות מכם!